Вопросы-Ответы

Přijímáte nové klienty?


Ano, přijímáme. Objednat na vyšetření se můžete emailem na adrese info@salius.cz, nebo telefonicky na čísle +420 702 027 088.
Ošetřujete děti?


Ano, ošetřujeme. Objednat na vyšetření se můžete emailem na adrese info@salius.cz, nebo telefonicky na čísle +420 702 027 088.
Dáváte anestezii?


Ano. Podání anestezie je nedílnou součástí všech výkonů, které mohou být nepříjemné. Nejsme ve středověku a využíváme všech dostupných prostředků moderní medicíny.
Jakým způsobem lze hradit ošetření?


Hotově, kartou nebo na základě faktury převodem na účet.
Mohu u vás zakoupit dárkový poukaz na ošetření?


Ano, dárkové poukazy vystavujeme v hodnotách 1500,-, 2500,-, 5000,- a 10000,-
Mohu přijít na ošetření s malým dítětem?


Můžete. Pokud je plánovaný výkon krátký, mohou spolupracující děti počkat v ordinaci pod dohledem naší provozní managerky, která je vysokoškolsky vzdělaná pedagožka. Děti též mohou být při ošetření v ordinaci, kde uvidí, že stomatologické ošetření nemusí být nutně hororový zážitek.
Doporučujete vytrhnout osmičky?


Rozhodnutí zda osmičky odstranit či ne je vždy na individuálním posouzení dané situace. Pokud osmičky nezlobí a neohrožují stav zubů před nimi jejich odstranění nedoporučujeme.
Mohu si u Vás nechat odborně vybělit zuby?


Ano, možnosti bělení zubů konzultujte s Vaším ošetřujícím lékařem a on Vám doporučí nejlepší postup.
Nemohu se dostavit na sjednaný termín, jak mám postupovat?


Jakmile se tuto informaci dozvíte, zavolejte do ordinace a domluvte si nový termín. Budeme tak moci místo vás ošetřit někoho jiného.
Je vhodná dentální hygiena i pro děti a mladistvé ?


Ano, děti by měly chodit také na dentální hygienu stejně jako rodiče.​ Správná technika čištění ušetří peníze a udrží zdravý a krásný úsměv po celý život.
Bolí mě zub, co mám dělat?


Nejlepší je si nejprve zavolet do ordinace a domluvit si čas, kdy máte přijít na ošetření. Pokusíme se Vás ošetřit co nejdříve mezi objednanými klienty.
S jakými pojišťovnami má vaše zařízení spolupracuje?


Všechny naše zařízení spolupracují se všemi zdravotními pojišťovnami v České republice.
Potřebuji kartu od předhozího lékaře?


Ne, při vstupním vyšetření si zaznamenáme aktuální stav vašich zubů, podle kterého stanovíme léčebný plán . V případě potřeby je možné si kartu od předchozího lékaře vyžádat dodatečně po vaší první návštěvě u nás .
Co když mě zub po ošetření bolí?


Citlivost po ošetření bývá individuální, závislá na typu provedené léčby. Vše Vám bude vysvětleno v průběhu ošeření, pokud si nebudete jisti, zavolejte si k nám do ordinace.
Co když mě to po vyndání zubu bolí?


Citlivost po vytržení zubu bývá zhruba týden, než se rána zahojí. V případě, že dojde k náhlému zhoršení stavu, je třeba kontaktovat lékaře.

Вопросы и ответы

2222.jpeg

Забота  о ране после удаления зуба

Здравствуйте, мне удалили нижнюю "шестёрку". Зуб сильно болел, поехала в стоматологию. Там мне рану почистили. Теперь я очень боюсь нарушить свертываемость крови. Есть какой-то способ, чтобы заблокировать попадание пищи и воды в рану? Очень боюсь, если туда что-то попадет. Помогите, пожалуйста!

Попадания воды или пищи в открытую рану не избежать. Намного важнее ничем рану не полоскать, а также быть аккуратнее с зубной щеткой.

?

arrow.png